Bus Katowice-Wiedeń stanowi doskonałą propozycję nie tylko dla turystów, ale również dla studentów oraz osób wybierających się do stolicy Austrii w celach służbowych. Busy zazwyczaj wyjeżdżają z Dworca Autobusowego przy ul. Piotra Skargi w Katowicach, a kończą swoją podróż na Dworcu VIB (Vienna International Busterminal) Erdberg, Erdbergstrasse 200 we Wiedniu, w pobliżu którego znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja metra, umożliwiająca wygodne dotarcie do samego centrum stolicy Austrii w przeciągu zaledwie kilku-kilkunastu minut.

Internetowa sprzedaż biletów z Katowic do Wiednia

Osoby, które często podróżują na trasie Katowice-Wiedeń czy Wiedeń-Katowice mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, decydując się na zakup biletów autobusowych za pośrednictwem uruchomionego przez nas internetowego systemu sprzedaży. Bez wychodzenia z domu można zapoznać się z rozkładem jazdy busów Katowice-Wiedeń, a następnie wybrać dogodny dla nas termin podróży i zamówić bilet online, płacąc kartą bądź przelewem.

Każdy nasz bus Katowice-Wiedeń czy Wiedeń-Katowice zapewnia bezpieczną i w pełni komfortową jazdę bez konieczności przesiadek, umożliwiając szybkie przedostanie się z lub do stolicy Austrii. Autobusy z Katowic do Wiednia wyruszają raz dziennie, a ze szczegółowymi godzinami odjazdów i przyjazdów można zapoznać się poprzez internetowy system sprzedaży. Już teraz zaplanuj swoją podróż z Katowic do Wiednia – zapraszamy do rezerwacji tanich biletów autobusowych online dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.