Oferujemy komfortowy przewóz osób autobusami na trasie Kraków-Wiedeń, umożliwiając zakup biletów bez konieczności wychodzenia z domu, za pośrednictwem uruchomionego przez nas internetowego systemu sprzedaży. Bilet na bus Kraków-Wiedeń czy Wiedeń-Kraków można nabyć właściwie o każdej porze dnia i nocy, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i przez siedem dni w tygodniu. Każdy zakupiony bilet na autobus z Krakowa do Wiednia i z powrotem jest ważny tylko za okazaniem dowodu osobistego.

Bilety autobusowe online na trasie Kraków-Wiedeń i Wiedeń-Kraków

Z Krakowa do Wiednia raz dziennie odjeżdżają autobusy naszej firmy. Wyruszają z Małopolskiego Dworca Autobusowego MDA w Krakowie, a ich przystankiem docelowym jest Dworzec Autobusowy VIB (Vienna International Busterminal) Erdberg, Erdbergstrasse 200, znajdujący się zaledwie kilka kilometrów od centrum stolicy Austrii (jest on położony tuż przy stacji metra U3, więc można z niego z łatwością w krótkim czasie przedostać się praktycznie do każdej dzielnicy Wiednia).

Busy Kraków-Wiedeń, które proponujemy naszym pasażerom, są nowoczesnymi i w pełni sprawnymi pod względem technicznym środkami transportu, posiadającymi klimatyzację, sieć WIFI, rozkładane fotele oraz toaletę czynną w trakcie jazdy.

Czas przejazdu autobusu na trasie Kraków-Wiedeń wynosi zazwyczaj około siedmiu-ośmiu godzin. Bilet autokarowy na przejazd między Krakowem a Wiedniem lub Wiedniem a Krakowem można zamówić online, płacąc przelewem lub kartą. Wieloletnie doświadczenie naszej załogi kierowców oraz profesjonalizm obsługi z całą pewnością sprawią, że podróż z nami będzie komfortowa, szybka oraz przyjemna dla każdego pasażera.