Bezpośrednie linie autokarowe uruchomione przez nas na trasie Kraków-Budapeszt oraz Budapeszt-Kraków stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób planujących podróż służbową, jak również dla wszystkich tych, którzy zamierzają odwiedzić stolicę Węgier w celu turystycznym. Bus Kraków-Budapeszt to nie tylko wyjątkowo szybki i bezpieczny przejazd, ale także korzystne ceny biletów.

Nasza doświadczona załoga dołoży wszelkich starań, aby podróż na trasie Kraków-Budapeszt i Budapeszt-Kraków odbyła się w komfortowej i przyjemnej atmosferze. Dzięki nam przewozy autokarowe między Krakowem a Budapesztem jeszcze nigdy nie były tak szybkie i wygodne!

Komfortowe przewozy autokarem na trasie Kraków-Budapeszt i Budapeszt-Kraków

Między Krakowem a Budapesztem jest dostępne jedno połączenie autobusowe dziennie – z dokładnymi godzinami odjazdów można zapoznać się poprzez internetowy system sprzedaży biletów. Odjazdy busów podróżujących na trasie Kraków-Budapeszt odbywają się z Małopolskiego Dworca Autobusowego MDA w Krakowie. Przystankiem docelowym jest Dworzec Autobusowy Nepliget w Budapeszcie, jeden z głównych i zarazem najważniejszych dworców w stolicy Węgier (znajduje się on tuż przy stacji metra o tej samej nazwie, zaledwie kilka przystanków od centrum miasta).

Przejazd busem między Krakowem a Budapesztem trwa około siedmiu-ośmiu godzin. Wszystkie międzynarodowe przewozy na trasie Kraków-Budapeszt i Budapeszt-Kraków są realizowane nowoczesnymi i komfortowymi autobusami. Każdy bus posiada regulowane fotele, WIFI, a także toaletę czynną w czasie jazdy. Dodatkowo, dajemy pasażerom możliwość zakupu napoi gorących i zimnych oraz koca i poduszki na drogę. W naszych autobusach można przewozić rowery.