Autobus Łódź-Wiedeń jest stosunkowo tanim oraz wygodnym środkiem transportu, pozwalającym na przedostanie się z Łodzi do stolicy Austrii w ciągu około ośmiu-dziewięciu godzin. Bus odjeżdża z dworca autobusowego w centrum Łodzi, a jego przystankiem docelowym jest dworzec główny we Wiedniu. Przewozy na trasie Łódź-Wiedeń oraz Wiedeń-Łódź są przez nas realizowane wyłącznie nowoczesnymi i sprawnymi technicznie autokarami, posiadającymi klimatyzację, WIFI oraz komfortowe, rozkładane fotele. W każdym z autobusów pasażerowie mogą nabyć ciepłe i zimne napoje, a także zakupić koc i poduszkę na czas podróży.

Przejazdy autokarowe na trasie Łódź-Wiedeń i Wiedeń-Łódź

Do Wiednia, największego i zarazem najbardziej barwnego miasta Austrii, z Łodzi można dostać się bezpośrednim połączeniem autokarowym realizowanym przez naszą firmę przewozową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób podróżujących na trasie Łódź-Wiedeń oraz Wiedeń-Łódź uruchomiliśmy całodzienną linię autobusową, w ramach której można szybko, przyjemnie i bezpiecznie dostać się do stolicy Austrii.

Nasz system rezerwacji biletów na autobus Łódź-Wiedeń nie powinien przysporzyć większych problemów, gdyż jest czytelny oraz wyjątkowo łatwy w obsłudze. Wystarczy wybrać dogodny termin podróży, sprawdzić dostępne połączenia i zakupić bilet online, za który można zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym. Nasza doświadczona i wykwalifikowana załoga kierowców sprawi, że podróż autobusem z Łodzi do Wiednia i z powrotem upłynie bezpiecznie, szybko oraz w przyjemnej atmosferze. Już dziś zaplanuj swój pobyt w stolicy Austrii i razem z nami wybierz się z Łodzi do Wiednia!