Aby odbyć przejazd na trasie Warszawa-Wiedeń lub Wiedeń-Warszawa wystarczy zajrzeć na naszą stronę internetową, za pośrednictwem której można w szybki sposób nabyć bilety autobusowe online. Bus odjeżdża z warszawskiego dworca, a jego przystankiem docelowym jest dworzec w stolicy Austrii. Podroż autobusem z Warszawy do Wiednia trwa zazwyczaj około jedenastu-dwunastu godzin. Ten środek transportu polecamy zarówno turystom, jak i wszystkim tym osobom, które planują odwiedzenie Wiednia w celach służbowych.

Jak zarezerwować bilet na autobus Warszawa-Wiedeń?

Wiedeń jest jednym z większych i zarazem piękniejszych miast w całej Europie, do którego coraz więcej osób planuje podróż w celu zarobkowym, służbowym bądź turystycznym, aby odkrywać jego piękną architekturę, kulturę i sztukę. Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz odwiedzić stolicę Austrii, zachęcamy Cię do zarezerwowania biletu na autobus Warszawa-Wiedeń za pośrednictwem uruchomionego przez nas internetowego systemu sprzedaży.

Z Warszawy raz dziennie wyrusza bus do Wiednia, a ceny biletów za przejazd w jedną stronę kształtują się w granicach kilkudziesięciu złotych. Bez wychodzenia z domu możesz zarezerwować bilet na bus Warszawa-Wiedeń lub Wiedeń-Warszawa, w zależności od tego, czy chcesz zaplanować podróż z czy do stolicy Austrii. Wszystkie międzynarodowe przewozy między Warszawą a Wiedniem są realizowane komfortowymi i nowoczesnymi autobusami, posiadającymi rozkładane fotele, sieć WIFI oraz toaletę czynną w czasie jazdy. Przewóz bagażu podręcznego jest bezpłatny. Pasażerom podróżującym na trasie Warszawa-Wiedeń oraz Wiedeń-Warszawa umożliwiamy też transport rowerów.