Na Państwa życzenie nasz wysoko wykwalifikowany personel zorganizuje pobyt w dowolnym miejscu na Ziemi - znajdziemy odpowiedni hotel, wyszukamy bilety lotnicze, pomożemy wynająć samochód, ubezpieczymy pobyt i podróż.

Moc wrażeń gwarantowana!

Idealna oferta na rozpoczęcie lata.

Zakwaterowanie w Hotelu*****  Vikingen Infinity Resort & Spa położonym bezpośrednio przy plaży.
Na terenie Hotelu: 3 restauracje z róznorodnym menu, baseny, kort tenisowy, centrum fitness, SPA, dyskoteka, liczne atrakcje dla dzieci.
 

All inclusive
Termin 12 - 19.06. 2019
Wylot z Krakowa
Cena za osobę 2599,- zł

Fantastyczna przyroda i architektura Choracji, które na długo pozostaną w pamięci. Dla miłośników natury wizyta w Parku Narodowym Jezior Plitwickich, dla lubiących zabytki - przepiękny Dubrownik i Split z unikalną starówką. 

Wycieczka objazdowa, terminie 22 -26 czerwca 2019
Cena obejmuje 4 noclegi w pokojach 2-osobowych w hotelach klasy turystycznej, wyżywienie: 4 śniadania, przejazd komfortowym autokarem,opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW


Szczególnie polecamy

Pensjonat Willa Jordanówka położony jest w Pieninach nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Przepyszne jedzenie, malownicze widoki, własna przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego gwarantują wspaniały odpoczynek.

Dowiedz się więcej

Partnerzy

Gwarantujemy, że zaplanowany z nami urlop będzie udany, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi przez nas touroperatorami.

Almatour
ITAKA
Logos Tour
Neckermann
Exim Tours
Wygoda Travel
Best Reisen
Sol-Tours
Volare
Coral Travel