Na Państwa życzenie nasz wysoko wykwalifikowany personel zorganizuje pobyt w dowolnym miejscu na Ziemi - znajdziemy odpowiedni hotel, wyszukamy bilety lotnicze, pomożemy wynająć samochód, ubezpieczymy pobyt i podróż.

Moc wrażeń gwarantowana!

Idealna oferta dla tych, którzy wykorzystują uroki polskiego lata i z urlopem czekają aż nadejdą chłodniejsze dni. Wtedy z pewnością przyda się zastrzyk słonecznej energii i ciepła egipskich plaż.

Zakwaterowanie w Hotelu***** Jaz Aquamarine  położonym bezpośrednio przy plaży.
Na terenie Hotelu Aquapark, centrum SPA, wypożyczania samochodów, pralnia, sklepy z pamiątkami.
Idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi.

All inclusive
Termin 26.11 - 3.12.2018
Wylot z Katowic
Cena za osobę 2349,- zł

Masz ochotę zobaczyć coś wyjątkowego?
Boskie Buenos to tylko jedna z naszych propozycji podczas dwutygodniowego pobytu w Ameryce Południowej. Poza tym w planie wizyta w Rio de Janeiro, Salvadorze. Będzie szansa zobaczyć  olbrzymie wodospady Iguassu i amazońską dżunlgę a także misje jezuickie w Paragwaju.

Cena obejmuje bilety lotnicze i na przejazdy na miejscu, rejs po Amazonce, część biletów wstępu, wyżywienie (śniadania + obiadokolacje), zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym.

Wylot z Warszawy, w terminach 5 - 20 lipca oraz 8 - 23 listopada.

Wspaniałe dziedzictwo kulturowe, wielka historia, miejsca biblijne i ciekawe zabytki – wszystko w znakomicie zaplanowanym „izraelskim” tygodniu, podczas którego można poznać najciekawsze miejsce tego fascynującego kraju. Nazaret, Kana Galilejska, wielokulturowa Jerozolima, Kafarnaum, Betlejem to nazwy – symbole zapisane głęboko w kulturze chrześcijańskiej. Na trasie są także miasta na malowniczym wybrzeżu Morza Śródziemnego: Cezarea i Hajfa, przewidziano kąpiel w Morzu Martwym, leżącym w największej depresji świata, słynnym z właściwości leczniczych i kosmetycznych. 

Wylot z Katowic, w Izraelu przejazdy autokarem.
Noclegi ze śniadaniami w trzygwiazdkowych hotelach.

 

Szczególnie polecamy

Pensjonat Willa Jordanówka położony jest w Pieninach nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Przepyszne jedzenie, malownicze widoki, własna przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego gwarantują wspaniały odpoczynek.

Dowiedz się więcej

Partnerzy

Gwarantujemy, że zaplanowany z nami urlop będzie udany, ponieważ współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi przez nas touroperatorami.

Alma Tour
ITAKA
Logos Tour
Neckermann
Rainbow Tours
Volare
Wezyr